Mija prawie rok od czasu ostatniej zbiórki na funkcjonowanie strony POE.PL Zbiórki, która przekazywana jest na opłatę domeny www.poe.pl, opłatę serwera, opłaty za aktualne oprogramowanie na którym działa strona oraz aktualizację bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany przekazaniem wsparcia na funkcjonowanie poe.pl może to zrobić przelewając dowolną kwotę na nr konta (kliknij tutaj). Strona www.poe.pl była, jest i będzie darmowa. Nikt nie musi i nie będzie musiał nigdy płacić za jej użytkowanie. Wszelkie formy wsparcia strony będą anonimowe i w pełni dobrowolne. Zbiórka organizowana jest z uwagi na charakter niedochodowy strony  (brak reklam).  Strona na pewno będzie działała i z otwartymi rękami witała wszystkich, tych którzy będą chcieli publikować swoją twórczość. ZBIÓRKA JEST W 100% DOBROWOLNA. Jeśli chcesz wesprzeć stronę kliknij tutaj    

 

1. Portal www.poe.pl Nazwa [POE.PL - MIEJSCE Z POEZJĄ] służy do bezpłatnej publikacji wierszy oraz tekstów.

2. Portal POE.PL jest w 100% bezpłatnym portalem. Rejestracja, logowanie się, rejestrowanie, publikowanie wierszy, komentowanie, usuwanie, edytowanie wierszy, czytanie wierszy itp. są i będą bezpłatne.

4. Użytkowników strony prosi się o rozsądne i konstruktywne komentowanie twórczości innych autorów. Naruszenie zasad będzie skutkowało blokadą konta.

3. Administrator strony zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika naruszającego regulamin oraz wszelkiej jego twórczości bez podania przyczyn,

4. Wszelka Twórczość jest wyłącznie własnością osoby która ją publikuje. Strona www.poe.pl nie rości sobie żadnych praw do wszelkich tekstów które się na niej znajdują.

5. Właściciel portalu dokłada wszelkich starań aby portal działał w pełni prawidłowo.

6. Na portalu nie zamieszczamy wierszy o tematyce politycznej (nie wymieniamy nazw partii politycznych oraz ich skrótów) Nie przytaczamy polityków z imienia lub nazwiska. Wiesze takie będą usuwane bez ostrzeżenia.

7. W komentarzach do wierszy nie dyskutujemy na tematy polityczne związane z partiami politycznymi oraz polityką.

8. Osoby które będą agresywnie nastawione do innych. Trwale atakowały innych uczestników będą zawieszani początkowo na 72h a następnie na 7 dni. Po trzecim upomnieniu konto będzie usuwane.

9. Usunięcie wiersza może odbyć się samodzielnie z poziomu panelu administracyjnego. Autor może skasować dowolną ilość wierszy w każdej chwili bez podania przyczyny.

9. POLITYKA PRYWATNOŚCI znajduje się tutaj - kliknij otwórz

10. FAQ CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA - oraz więcej informacji o zasadach panujących na stronie POE.PL - kliknij otwórz