Mija prawie rok od czasu ostatniej zbiórki na funkcjonowanie strony POE.PL Zbiórki, która przekazywana jest na opłatę domeny www.poe.pl, opłatę serwera, opłaty za aktualne oprogramowanie na którym działa strona oraz aktualizację bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany przekazaniem wsparcia na funkcjonowanie poe.pl może to zrobić przelewając dowolną kwotę na nr konta (kliknij tutaj). Strona www.poe.pl była, jest i będzie darmowa. Nikt nie musi i nie będzie musiał nigdy płacić za jej użytkowanie. Wszelkie formy wsparcia strony będą anonimowe i w pełni dobrowolne. Zbiórka organizowana jest z uwagi na charakter niedochodowy strony  (brak reklam).  Strona na pewno będzie działała i z otwartymi rękami witała wszystkich, tych którzy będą chcieli publikować swoją twórczość. ZBIÓRKA JEST W 100% DOBROWOLNA. Jeśli chcesz wesprzeć stronę kliknij tutaj    

 

WIERSZE NAJLEPSZYCH POLSKICH AUTORÓW POEZJI

CODZIENNIE NOWY WIERSZ W JEDNEJ Z 50 KATEGORII WIERSZY

NAJNOWSZE WIERSZE:

Rozciągnięta marmolada

architecture-3736801__340

"Życie nigdy nie miało być bezpieczne"

co te słowa znaczą pomyślałem

czytając czyjeś zapiski

jakie bezpieczeństwo?

straszyć tak wypada

kiedy na kanapce marmolada

na chlebie rozciągnięta

co jest w tym zawołaniu

zastanowiło mnie przy porannym śniadaniu

a nie miało być bezpieczne? czuję ciągły niepokój

grzebiąc przy zepsutym gniazdku

z prądem nie ma żartów

przechodzę na stronę drugą ulicy

wierzę że się uda ominąć

pędzący bolid przecinający

powietrze mistrzowie kierownicy

na drabinę chodząc w robocie

niestety bo tak trzeba

czy ostatni szczebel na ziemi jest

pierwszym szczeblem do nieba

Nie taki jest przekaz więc wyślij

do wnętrze pytanie to serce zna

lepiej od moich myśli

codzienność to nie tylko karta zła

I strach przed jutrzejszym porankiem

co być ma to będzie nawet kiedy

sił brak , życie jest pędem i przystankiem

odpocząć od myśli złych ,wtedy zrozumiem

"Przeznaczeniem życia jest , żyć do samego końca"

Serce Jezusa
RAJE MIŁOŚCI
 

Komentarze

Gość - Kazimierz w niedziela, 14 kwiecień 2019 23:14

Choć czasem różne sprawy przytłaczają, może bolą, to żyć trzeba dalej
właśnie jak piszesz do końca, a co ma się ma stać to i tak się stanie.
Pozdrawiam serdecznie.

0
Choć czasem różne sprawy przytłaczają, może bolą, to żyć trzeba dalej właśnie jak piszesz do końca, a co ma się ma stać to i tak się stanie. Pozdrawiam serdecznie.
Gość - marmur w niedziela, 14 kwiecień 2019 23:24

Jesteśmy w pewnym sensie stwórcami swojej rzeczywistości . Odpowiedzialność za nas samych dana nam została odgórnie , więc naszym obowiązkiem jest to życie (lepsze ,gorsze , wspaniałe , nijakie) przeżyć z godnością . Pozdrawiam Kazimierzu serdecznie . Też nie śpisz
https://www.youtube.com/watch?v=z1jvyMeQu9I

0
Jesteśmy w pewnym sensie stwórcami swojej rzeczywistości . Odpowiedzialność za nas samych dana nam została odgórnie , więc naszym obowiązkiem jest to życie (lepsze ,gorsze , wspaniałe , nijakie) przeżyć z godnością . Pozdrawiam Kazimierzu serdecznie . Też nie śpisz :) https://www.youtube.com/watch?v=z1jvyMeQu9I
Oskar Wizard w wtorek, 16 kwiecień 2019 10:35

Zakładam, że zakończę życie w jednym z możliwych wariantów jako ,,rozciągnięta marmolada". Chociaż wolałbym zawał od nadmiaru miłosnych wzruszeń... ,,Przeznaczeniem życia jest , żyć do samego końca". Otóż to! Zawsze powtarzam, że warto dotrwać do napisów końcowych swojego życia. Pozdrawiam gorąco.

0
Zakładam, że zakończę życie w jednym z możliwych wariantów jako ,,rozciągnięta marmolada". Chociaż wolałbym zawał od nadmiaru miłosnych wzruszeń... ,,Przeznaczeniem życia jest , żyć do samego końca". Otóż to! Zawsze powtarzam, że warto dotrwać do napisów końcowych swojego życia. Pozdrawiam gorąco.;)
Gość - marmur w środa, 17 kwiecień 2019 20:59

Piszesz że wolał byś umrzeć na zawał od nadmiaru miłości . To jest właśnie rozciągnięta marmolada na chrupiącej bułeczce . Film jakim jest życie zawsze warto obejrzeć do końca to prawda. Pozdrawiam Oskarze.

0
Piszesz że wolał byś umrzeć na zawał od nadmiaru miłości :) . To jest właśnie rozciągnięta marmolada na chrupiącej bułeczce ;) . Film jakim jest życie zawsze warto obejrzeć do końca to prawda. Pozdrawiam Oskarze.