Mija prawie rok od czasu ostatniej zbiórki na funkcjonowanie strony POE.PL Zbiórki, która przekazywana jest na opłatę domeny www.poe.pl, opłatę serwera, opłaty za aktualne oprogramowanie na którym działa strona oraz aktualizację bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany przekazaniem wsparcia na funkcjonowanie poe.pl może to zrobić przelewając dowolną kwotę na nr konta (kliknij tutaj). Strona www.poe.pl była, jest i będzie darmowa. Nikt nie musi i nie będzie musiał nigdy płacić za jej użytkowanie. Wszelkie formy wsparcia strony będą anonimowe i w pełni dobrowolne. Zbiórka organizowana jest z uwagi na charakter niedochodowy strony  (brak reklam).  Strona na pewno będzie działała i z otwartymi rękami witała wszystkich, tych którzy będą chcieli publikować swoją twórczość. ZBIÓRKA JEST W 100% DOBROWOLNA. Jeśli chcesz wesprzeć stronę kliknij tutaj    

 

WIERSZE NAJLEPSZYCH POLSKICH AUTORÓW POEZJI

CODZIENNIE NOWY WIERSZ W JEDNEJ Z 50 KATEGORII WIERSZY

NAJNOWSZE WIERSZE:

SAMOBÓJCA

Skoczył z drewnianego mostu

do rzeki po wielkich ulewach

z ciężkim jak stal sercem

i z kamieniem życia u szyi

 

Ostatni raz ofiarował ukłon

światu którego nie rozumiał

i spoczął biedak młodo

przy śpiewie fal na dnie

 

Kazimierz Surzyn

 

 

 

CHCESZ ŻYĆ
Niegodni
 

Komentarze

Gość - marmur w niedziela, 14 kwiecień 2019 23:18

"Przeznaczeniem życia , jest żyć do samego końca " . Każdy w pewnym sensie popełnia samobójstwo swoimi wyborami . Zażywamy tego co nam nie służy . Robimy rzeczy wbrew zdrowemu rozsądkowi i przez uzależnienia skracamy sobie życie te co ma być"do samego końca ". Wszystko zależy od wyboru . Lecz my nie możemy wybierać za innych . Pozdrawiam raz jeszcze .
https://www.youtube.com/watch?v=Zcf9Wu3sy3s

0
"Przeznaczeniem życia , jest żyć do samego końca " . Każdy w pewnym sensie popełnia samobójstwo swoimi wyborami . Zażywamy tego co nam nie służy . Robimy rzeczy wbrew zdrowemu rozsądkowi i przez uzależnienia skracamy sobie życie te co ma być"do samego końca ". Wszystko zależy od wyboru . Lecz my nie możemy wybierać za innych . Pozdrawiam raz jeszcze . https://www.youtube.com/watch?v=Zcf9Wu3sy3s
Gość - Kazimierz w niedziela, 14 kwiecień 2019 23:41

Przypadek opisany w wierszu niestety jest autentyczny i choćbyśmy nie wiem
jak się starali, to nie przeżyjemy za kogoś życia. Rojek jak zwykle świetny.
Dzięki za komentarz. Pozdrawiam.

0
Przypadek opisany w wierszu niestety jest autentyczny i choćbyśmy nie wiem jak się starali, to nie przeżyjemy za kogoś życia. Rojek jak zwykle świetny. Dzięki za komentarz. Pozdrawiam.
Oskar Wizard w wtorek, 16 kwiecień 2019 10:49

Bardzo smutny ale jakże prawdziwy wiersz o cierpieniu i niezrozumieniu świata. Pozdrawiam serdecznie.

0
Bardzo smutny ale jakże prawdziwy wiersz o cierpieniu i niezrozumieniu świata. Pozdrawiam serdecznie.
kazimierzsurzyn@gmail.com w wtorek, 16 kwiecień 2019 15:13

Zwłaszcza, kiedy jesteś bezsilny wobec tego co się wydarzyło. Tak bardzo
chciałbyś pomóc, ale nie możesz. Smutne, kiedy ktoś sam kończy życie.
Pozdrawiam serdecznie.

0
Zwłaszcza, kiedy jesteś bezsilny wobec tego co się wydarzyło. Tak bardzo chciałbyś pomóc, ale nie możesz. Smutne, kiedy ktoś sam kończy życie. Pozdrawiam serdecznie.