Mija prawie rok od czasu ostatniej zbiórki na funkcjonowanie strony POE.PL Zbiórki, która przekazywana jest na opłatę domeny www.poe.pl, opłatę serwera, opłaty za aktualne oprogramowanie na którym działa strona oraz aktualizację bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany przekazaniem wsparcia na funkcjonowanie poe.pl może to zrobić przelewając dowolną kwotę na nr konta (kliknij tutaj). Strona www.poe.pl była, jest i będzie darmowa. Nikt nie musi i nie będzie musiał nigdy płacić za jej użytkowanie. Wszelkie formy wsparcia strony będą anonimowe i w pełni dobrowolne. Zbiórka organizowana jest z uwagi na charakter niedochodowy strony  (brak reklam).  Strona na pewno będzie działała i z otwartymi rękami witała wszystkich, tych którzy będą chcieli publikować swoją twórczość. ZBIÓRKA JEST W 100% DOBROWOLNA. Jeśli chcesz wesprzeć stronę kliknij tutaj    

 

Posłuchaj wierszy Dodaj

Display:
Leokadia Komaiszko - Rodziny - ściągnij i posłuchaj wiersza Leokadi Komaiszko z cyklu: "Posłuchaj Bicia Serca" czyta Jan Tycner.
Leokadia Komaiszko - "Smak Przygody" - ściągnij i posłuchaj wiersza Leokadi Komaiszko z cyklu: "Posłuchaj Bicia Serca" czyta Jan Tycner.
Leokadia Komaiszko - Świadomość - ściągnij i posłuchaj wiersza Leokadi Komaiszko z cyklu: "Posłuchaj Bicia Serca" czyta Jan Tycner.

Leokadia Komaiszko - W wieżyczkach podniebnych Szczecina