Mija prawie rok od czasu ostatniej zbiórki na funkcjonowanie strony POE.PL Zbiórki, która przekazywana jest na opłatę domeny www.poe.pl, opłatę serwera, opłaty za aktualne oprogramowanie na którym działa strona oraz aktualizację bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany przekazaniem wsparcia na funkcjonowanie poe.pl może to zrobić przelewając dowolną kwotę na nr konta (kliknij tutaj). Strona www.poe.pl była, jest i będzie darmowa. Nikt nie musi i nie będzie musiał nigdy płacić za jej użytkowanie. Wszelkie formy wsparcia strony będą anonimowe i w pełni dobrowolne. Zbiórka organizowana jest z uwagi na charakter niedochodowy strony  (brak reklam).  Strona na pewno będzie działała i z otwartymi rękami witała wszystkich, tych którzy będą chcieli publikować swoją twórczość. ZBIÓRKA JEST W 100% DOBROWOLNA. Jeśli chcesz wesprzeć stronę kliknij tutaj    

 

WIERSZE NAJLEPSZYCH POLSKICH AUTORÓW POEZJI

CODZIENNIE NOWY WIERSZ W JEDNEJ Z 50 KATEGORII WIERSZY

NAJNOWSZE WIERSZE:

WODA JANA

Ryszarda-Lucja-Jagielska---poe

Woda Jana - proszę Pana

Przepłukała mi nereczki,

Wypłukała z nich kamienie,

Zakończyła me cierpienie.

 

Taką tajemnicę mam,

Którą chętnie zdradzam Wam.

szaruga tycia (przeogromna)
DOBRA RADA
 

Komentarze

TheDiary44 w wtorek, 05 listopad 2019 15:26

Zdrowia

0
Zdrowia
Ryszarda Łucja Jagielska w piątek, 15 listopad 2019 16:04

Dziękuję. Zapobieganie problemom, jest lepsze niż leczenie. Dlatego piszę o tej zaczarowanej wodzie, aby inni znali jej cudowne działanie.

0
Dziękuję. Zapobieganie problemom, jest lepsze niż leczenie. Dlatego piszę o tej zaczarowanej wodzie, aby inni znali jej cudowne działanie.